Jaroslav Novák


Koncertný, reportážny a eventový fotograf z Bratislavy.

Fotografii sa aktívne venuje od roku 2014, s fotoaparátom však koketoval už od detstva. Je dvorným fotografom OZ Projektu Život a Festivalu Cestou necestou, aktívne fotí pre portál Interez, koncerty pre agentúru Shiraz a v ostatnom čase spolupracoval tiež s festivalmi Biela noc, World Music Festival Bratislava, Zvuk for Štiavnica, Festivalom perkusií či projektom World Music from Slovakia.

Počas minulých 2 rokov svojimi fotografiami zastrešil nielen Drienok a spomínaný Festival perkusií a Zvuk for Štiavnica, ale aj ďalšie festivaly zvučného mena ako Pohoda, Waves, Uprising Winter Edition, One Day Jazz Festival, Bratislavské Jazzové Dni a iné. Objavil sa i na Košickom maratóne, behu Devín-Bratislava, behu The Wings for life, The Color Run a Bratislavskom bublifukovaní.

Od roku 2014 nafotil viac ako 200 interpretov a vyše 60 podujatí. Najčastejšie ho stretnete na koncertoch, hudobných alebo ďalších eventoch rôznych občianskych združení a neziskových organizácií. Blízko má aj k foteniu portrétov či športovej a novinárskej fotografii.

Ako sám hovorí: “Svojími fotografiami sa snažím zachytiť hudbu, radosť, emócie a realitu tak, ako ju ponúka sám život. Nefotím interpretov, ale zachytávam ich umenie.”

 

Kontakt:

+421 908 596 556

 jaro(zavináč)nvk.sk

 Facebook

 Instagram